Aktuality
Rychlý kontakt
PODLAHÁŘSTVÍ LÁSKA s.r.o.
Sokolovská 1494
Rychnov nad Kněžnou
516 01

+420 603 504 506 p. Láska
E-mail: podlaharstvilaska@email.cz

Renovace, opravy, údržba a čištění podlah

Provádíme opravy, servis, údržbu a čištění podlah, a to z jakýchkoliv podlahových krytin. Tyto služby poskytujeme jak stávajícím klientům, u kterých je služba využívána ojediněle a v drtivé většině jde o čištění.

Opravy a renovace staré dřevěné podlahy

Často poptávanou a velmi oblíbenou službou je renovace staré dřevěné podlahy, která pamatuje více než její majitel. Pokud máte starou dřevěnou podlahu, ať jsou to parkety, palubky nebo prkna, obraťte se na nás. Uděláme Vám ze staré podlahy zbrusu novou, ať už z pohledu funkčnosti či vzhledu.

Konkrétní práce při renovaci dřevěné podlahy

Celá renovace dřevěné podlahy probíhá zpravidla podobně, rozdíly vznikají pouze mírou opotřebení původního materiálu, tedy dřeva různého druhu:

  • První přichází na řadu obroušení poškozené povrchové vrstvy
  • Následuje vyspravení větších děr a rýh, na které broušení nestačilo
  • Dále je to pečlivé přetmelení, které povrch krásně srovná
  • Na závěr přichází nalakování, které vytvoří opravdu „novou“ podlahu

Čištění podlah z linolea, PVC či vinylu

Máte podlahu z materiálu, kterému sluší pravidelné čištění, tedy z přírodního linolea, PVC nebo vinylu?
Podlahu Vám vyčistíme a opět nakonzervujeme dle specifických požadavků daného materiálu. Jsme vybavení potřebnou moderní technologií, která zajistí perfektní vyčistění bez jakéhokoliv poškození Vaší podlahy.

Čištění koberců

Máte na podlaze zašpiněné nebo zašlapané koberce? Provádíme mokré strojní čištění koberců pomocí profesionální technologie. Koberce Vám vyčistíme a prodloužíme tak jejich životnost, abyste nemuseli investovat a kupovat si nový.

Profi stroje pro čištění podlah

Veškeré uvedené druhy čištění podlah naše firma provádí profesionálními podlahářskými, případně čistícími stroji. Můžete se tak spolehnout na profesionální službu od specialisty nejen na čištění podlah a koberců.