Aktuality
Rychlý kontakt
PODLAHÁŘSTVÍ LÁSKA s.r.o.
Sokolovská 1494
Rychnov nad Kněžnou
516 01

+420 603 504 506 p. Láska
E-mail: podlaharstvilaska@email.cz

Pokládka podlah - podlahových krytin

Po odborném poradenství a pečlivém výběru správného typu materiálu následuje samotná pokládka podlah. Samotnou pokládkou podlahové krytiny klientům pravidelně dokazujeme, že vybrat si nás bylo moudré rozhodnutí. Pokládka podlahy a předání díla klientovi je posledním krokem naší kvalitní a komplexní služby.

Jaké materiály pokládáme

Pokládáme podlahové krytiny všech typů. Realizujeme zakázky pro rodiny, malé firmy, ale také velké provozy i státní instituce. Používáme materiály z vlastních skladových prostor a vždy pro Vás máme široký výběr daného typu podlahy, ať už je to:

  • vnitřní či venkovní dlažba 
  • dřevěné nebo plovoucí podlahy 
  • PVC nebo přírodní linoleum
  • vinylové podlahy, korek či koberce.

Jak probíhá pokládka podlahy

Zpravidla se pokládka podlah provádí na stávající podklad, který podle potřeb upravujeme samonivelačními stěrkami dle potřebných specifikací užití. Jsou případy, kdy stěrku vůbec nemusíme použít, někde je naopak vyrovnání podkladu velmi složité. Nic z toho pro nás ale není problém.

Vyrovnání podkladu před pokládkou

V případě nutnosti provádíme před samotnou pokládkou i vyrovnání podkladu formou překrytí podlahy speciálními velkoplošnými deskami typu "DURELIS", "CETRIS" nebo "OSB", a to buď přímo na stávající podklad, případně s vytvořením podkladního roštu.

Pokládka dle přání zákazníka

Pokládku provádíme vždy s ohledem na přání zákazníka, technologické možnosti a speciální požadavky zvoleného materiálu. Pokud je to jen trochu možné, přizpůsobíme se Vám termínově, jsme flexibilní. Na všem se zpravidla dohodneme předem v rámci odborné konzultace.