Aktuality
Rychlý kontakt
PODLAHÁŘSTVÍ LÁSKA s.r.o.
Jiráskova 2009
Rychnov nad Kněžnou
516 01

+420 603 504 506 p. Láska
E-mail: podlaharstvilaska@email.cz

Koberce

Koberce podtrhnou a doladí atmosféru celého prostoru. Nejčastěji se používají jako izolátory podlahy, kdy brání hluku a snižují tepelné ztráty v místnosti. Druhou funkci, kterou koberce plní, je funkce dekorativní, kdy koberec podtrhne náladu celé místnosti.

Koberce a jejich typy

V naší prodejně Podlahářství Láska s.r.o. nabízíme moderní a stylové koberce různých typů. Můžete si u nás vybrat z koberců bytových, zátěžových i z koberců vhodných do dětských pokojů. V nabídce máme koberce metrážové, kusové, čistící zóny, běhouny i rohožky. Nabízíme jak koberce s krátkým , tak koberce s dlouhým vlasem. Pokud si nejste jisti rozměrem či váháte mezi jednotlivými typy koberce, neváhejte nás kontaktovat a my vám zdarma zaměříme prostory pro položení koberce a rádi vám poradíme s vhodným výběrem.

Kusové koberce

Kusové koberce nabízíme v různých rozměrech. Od nejmenších, které se hodí na toaletu či do koupelny, po větší, vhodné jako předložky před postel až po největší kusové formáty, které se využívají například do obývacích pokojů jako solitery. Co se týče tvarů, nabízíme nejčastěji volený obdélník, čtverec, ale také koberce kruhové či atypické.

Prodej koberců

Celkovou nabídku koberců můžete shlédnout na našich prodejnách v Rychnově nad Kněžnou a v Kostelci nad Orlicí. Nabízíme prodej koberců a různých podlahových krytin, které si může prohlédnout v naší vzorkovně. Poradenstvím a prodejem koberců naše služby nekončí. Provádíme i profesionální čištění koberců mokrou cestou, kdy touto technologií prodloužíme životnost vašeho koberce.

Doprava koberců

Stěhování metrážových koberců, které mají na šířku až šest metrů, může být pro některé zákazníky problém. Po domluvě nabízíme zajištění dopravy koberců a vy již se stěhováním objemného koberce nemusíte mít starosti.

Pokládka

Rádi vám pomůžeme se zaměřením i položením koberce. Už nemusíte mít starost s tím, zda jste prostory správně změřili a jestli vám bude koberec do zvolené místnosti pasovat. Při pokládce dbáme na to, aby byl koberec na podkladu dobře usazen a nevytvářelo se na něm vrásnění, které snižuje jeho trvanlivost.